do REJESTRACJI

Ikona obiektów REJESTRACJA

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować za pośrednictwem naszej strony internetowej:

 

http://149.156.95.224/htdocs

 

do 25 czerwca 2008.


UWAGA! Stary adres serwera do rejestracji zgłoszeń czynny do 21 czerwca! Prosimy sprawdzić czy Państwa dane zostały przeniesione prawidłowo.

UWAGA! Przed zalogowaniem się na tej stronie prosimy upewnić się, że macie Państwo ustawiony automatyczny wybór strony kodowej w przeglądarce. W przeciwnym wypadku mogą pojawić się obce symbole w miejsce polskich znaków.

UWAGA! Podczas rejestracji w polu USER COMMENTS proszę podać dane do wystawienia faktury: nazwa, adres i NIP instytucji, która jest płatnikiem.

W przypadku kłopotów z rejestracją prosimy o kontakt z sekretariatem: ictchem@chemia.uj.edu.pl

Na czym polega procedura rejestracji? Krok po kroku.

KROK 1:

Rejestracja w systemie conftool:

Uczestnik wybierając [Create account and submit contribution] loguje się po raz pierwszy. Należy podać dane personalne, e-mail oraz koniecznie w polu [User Comments] dane potrzebne do wystawienia faktury: nazwa, adres i NIP instytucji, która jest płatnikiem.

Po wpisaniu loginu [User name] oraz hasła [Password] oraz zaznaczeniu pola [I would like to receive an e-mail with my password] rejestrację kończymy klikając pole [Submit User Data].

Po chwili na wskazany adres e-mail powinno nadejść potwierdzenie rejestracji w systemie.

KROK 2:

Zarejestrowany Użytkownik przy kolejnych logowaniach podaje login i hasło oraz otrzymuje m.in. możliwość przesłania swojego artykułu do recenzji: [Submit Contribution].

W pierwszej części należy określić rodzaj publikacji [Full Paper] (pełny tekst wystąpienia ustnego do 6 stron) lub [Poster Abstract] (streszczenie w przypadku prezentacji postera – 1 strona) oraz Sekcję, do której jest kierowana, [Topics]: E-kształcenie, E-organizacja, E-wiedza. [Proceed]

W drugiej części można zapisać podane informacje i przesłać artykuł później [Save Submission, Upload File(s) Later] lub od razu dołączyć plik [Upload File(s) and Complete Submission].

GOTOWE!