Centrum Testowe EChemTest w Krakowie



Europejski Konkurs EChemTest dla uczniów



Zapraszamy laureatów i wyróżnionych w konkursie EChemTest oraz Nauczycieli na uroczyste zakończenie, które odbędzie się w dniu 22.04.2017 r. o godz. 10.00 w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33.

Results of the final stage of
the 2017 ECTN European EChemTest Competition.
Ljubljana, Krakow, Prague, Thessaloniki, March 28th, 2017

General Chemistry II:
	1st prize: 	Hubert Buksa (Poland) 			86%
			Daniel Golec (Poland)				86%
			Dariusz Jajeśniak (Poland)			86%
			Kacper Wrona (Poland)			86%

	2nd prize:	Ana Šešek (Slovenia)				83%
			Maciej Kolasa (Poland)			83%

	3rd prize:	Bartłomiej Burkowicz (Poland)		79%

General Chemistry I:
	1st prize: 	Marianna Tzivanopoulou (Greece)	96%
		
	2nd prize:	Jože Gašperlin (Slovenia)			95%
		
	3rd prize:	Jan Roczniak (Poland)				92%
	
23 students took part in the competition.


W etapie krajowym konkursu uczestniczyło 149 osób (test Chemia ogólna - poziom 1); spośród nich 58 osób zakwalifikowało się do poziomu wyższego (test Chemia ogólna - poziom 2).

Zwycięzcami etapu krajowego konkursu zostali:

Bartłomiej Burkowicz z V L.O. w Krakowie - uzyskując wynik 84%
Daniel Golec z V L.O. w Krakowie - uzyskując wynik 81%
Maria Gut z I L.O. w Oświęcimiu - uzyskując wynik 79%
Jan Roczniak z V L.O. w Krakowie - uzyskując wynik 78%
Maciej Kolasa z I L.O. w Oświęcimiu - uzyskując wynik 78%
Hubert Buksa z Technikum Chemicznego w Krakowie - uzyskując wynik 78%
Kacper Wrona z Technikum Chemicznego w Krakowie - uzyskując wynik 78%
Dariusz Jajeśniak z II L.O. w Krakowie - uzyskując wynik 75%

Będą oni reprezentować nasz kraj na europejskim finale konkursu.
(wtorek, 28 marca 2017, godzina 16:00, sala 214, Wydział Chemii UJ)

Lista laureatów konkursu:

Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
I
Bartłomiej BurkowiczV L.O. im. A. Witkowskiego w Krakowie
II
Daniel GolecV L.O. im. A. Witkowskiego w Krakowie
III
Maria Gut I L.O. im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu
IV
Jan Roczniak
Maciej Kolasa
Hubert Buksa
Kacper Wrona
V L.O. im. A. Witkowskiego w Krakowie
I L.O. im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu
Technikum Chemiczne w Krakowie
Technikum Chemiczne w Krakowie
V
Dariusz Jajeśniak II L.O. im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie


Lista wyróżnionych:

Nazwisko i imię
Szkoła
Małgorzata Kucia I L.O. im. Króla K. Wielkiego w Olkuszu
Krzysztof Irlik I L.O. w Gliwicach
Jakub Bauer V L.O. im. A. Witkowskiego w Krakowie
Filip Bliźniak V L.O. im. A. Witkowskiego w Krakowie
Szymon Wierzbicki II L.O. im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
Barbara Kraus V L.O. im. A. Witkowskiego w Krakowie
Konrad Janus V L.O. im. A. Witkowskiego w Krakowie
Maria Gęgotek I L.O. im. Króla K. Wielkiego w Olkuszu
Adrian Kowalczyk Technikum Chemiczne w Krakowie
Wiktoria Domagała V L.O. im. A. Witkowskiego w Krakowie


Wszystkim Uczestnikom GRATULUJEMY uzyskanych wyników !!!



    Informacje o konkursie EchemTest 2017