Noclegi

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (PDF)

Przedstawiamy Państwu propozycję miejsc noclegowych dla Uczestników naszej Konferencji oferowaną przez Biuro Kongresów Orbis Travel. Wszystkich rezerwacji dokonano na zasadach obowiązujących dla zamówień grupowych.

Przedstawiona oferta daje pewność rezerwacji noclegu blisko miejsca konferencji w terminie do 14 maja 2010 r. oraz gwarancję przedstawionej ceny. W późniejszym terminie rezerwacje będą realizowane w miarę dostępności miejsc na rynku.

Ponadto, w przypadku wyczerpania miejsc w wymienionych hotelach Biuro Kongresów Orbis Travel dokona wszelkich starań, by goście Konferencji znaleźli noclegi w hotelach o podobnych standardach i cenie.

Ze względu na duże zainteresowanie zachęcamy Państwa do dokonywania wcześniejszych rezerwacji noclegów.

Krótki opis proponowanych hoteli dostępny jest tutaj (PDF). Rozmieszczenie hoteli pokazano na mapce (PDF).

Informujemy, że w domach akademickich nie ma śniadań w cenie noclegu. Dla Uczestników Konferencji Biuro Kongresów Orbis Travel oferuje pakiety śniadaniowe w cenie 16 zł. Pakiety będą wydawane w recepcji każdego proponowanego domu akademickiego. W przypadku zainteresowania przedstawioną ofertą prosimy o zaznaczenie odpowiedniej rubryki w formularzu zgłoszeniowym.