Imprezy

OPERA     WYCIECZKI     ZAPRZYJAŹNIONE RESTAURACJE

OPERA

Informujemy, że w czasie trwania Konferencji, w gmachu Opery Krakowskiej odbędzie się spektakl opery "Carmen" w reżyserii Laco Adamika z udziałem m.in. Małgorzaty Walewskiej. Dla uczestników konferencji została zarezerwowana ograniczona pula biletów na przedstawienia w dniach 7 i 8 lipca (środa i czwartek). Promocyjna cena biletu wynosi 50 zł. Bilety można rezerwować pocztą elektroniczną na adres herman@chemia.uj.edu.pl, bądź zgłosić chęć zakupu biletu w trakcie rejestracji na Konferencję.


WYCIECZKI

Podczas Konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius. Zwiedzanie odbywać się będzie codziennie, od poniedziałku do piątku, w dwóch grupach, w godz. od 14.00 do 14.30 oraz od 14.30 do 15.00.

W środę, 7 lipca, od godz. 16.00, oferujemy zwiedzanie Krakowa wraz z przewodnikiem. Planowane są dwie trasy zwiedzania do wyboru: Stare Miasto z Wawelem oraz Kazimierz.

Zamiar uczestnictwa w powyższych imprezach prosimy zgłaszać w dniu przyjazdu, podczas rejestracji w recepcji Konferencji.

W przypadku zwiedzania Collegium Maius, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w powyższych wydarzeniach dla uczestników Konferencji oraz osób towarzyszących jest bezpłatny.

Ponadto, oferujemy wycieczki odpłatne.

Opłata będzie przyjmowana w dniu rejestracji na Konferencję, w niedzielę, 4 lipca, od godz. 16.00 do godz. 18.00 oraz w poniedziałek, 5 lipca, od godz. 9.00 do godz. 12.00, przez przedstawicieli firm organizujących wycieczki.


Wadowice i Lanckorona

Organizator:
Biuro Usług Turystycznych ROBINSONTRAVEL
ul. Krowoderska 8, 31- 142 Kraków
www.robinsontravel.pl
office@robinsontravel.pl
Termin: 6 lipca 2010 r. (wtorek)
Czas trwania: 9.00 - 13.00
Cena: 85 zł
Program:

Wyjazd z Krakowa o godz. 9.00. Przejazd do Wadowic. Zwiedzanie Domu Ojca Świętego (pamiątki przeniesione z powodu remontu do Domu Katolickiego) oraz Bazyliki. Przejazd do Lanckorony - spacer rynkiem i do ruin zamku. Powrót do Krakowa na godz. 13.00.

Cena zawiera:


Ojców

Organizator:
Biuro Usług Turystycznych ROBINSONTRAVEL
ul. Krowoderska 8, 31- 142 Kraków
www.robinsontravel.pl
office@robinsontravel.pl
Termin: 8 lipca 2010 r. (czwartek)
Czas trwania: 9.00 - 13.00
Cena: 85 zł
Program:

Wyjazd z Krakowa o godz. 9.00. Przejazd do Ojcowa. Zwiedzanie: ruin Zamku Kazimierzowskiego, spacer do Bramy Krakowskiej, zwiedzanie Groty Łokietka. Powrót do autokaru. Przejazd do Pieskowej Skały - spacer po dziedzińcu zamkowym, następnie - Maczuga Herkulesa. Powrót do Krakowa o godz. 13.00.

Cena zawiera:


Nowa Huta

Organizator:
Club 1949 i Communist Cars
Os. Urocze, Kraków Nowa-Huta
www.1949club.pl , www.communistcars.pl
pawel@1949club.pl , info@comministcars.pl
Termin: 7 lipca 2010 r. (środa)
Czas trwania: 16.00 - 20.00
Cena: 95 zł
Program:

Środek transportu zależy od liczby osób chętnych w wycieczce, np. samochody: czarna wołga, trabant, warszawa, syrena, autobus typu „ogórek”. Podczas wycieczki objazdowej do gości przemawiał będzie system audio, a na punktach gdzie się grupa zatrzyma – przewodnicy, przez megafony. Wycieczka obejmować będzie wszystkie najważniejsze miejsca w Nowej Hucie. Od Placu Centralnego, Szpitala Żeromskiego, Opactwo Cystersów, Kopca Wandy przez Centrum Administracyjne HTS, Czołg Nowohucki, Krzyż Nowohucki i Teatr Ludowy, Kościół Arka, Plac Pocztowy i Aleją Róż do siedziby klubu-galerii. W Clubie 1949 uczestnicy zakosztują w poczęstunku po chłopsku oraz obejrzą film „Kierunek Nowa Huta”.

Cena zawiera:


ZAPRZYJAŹNIONE RESTAURACJE

Restauracja Wierzynek oferuje 10% zniżkę dla uczestników konferencji (za okazaniem mapki konferencyjnej).

Restauracja WierzynekVirtuoso Ristorante

Tratorria Soprano

La FontaineDyniaKuranty Pub